Valsts svētku pasākums Salas novadā 22.11.2017.

17.novembrī Salas kultūras namā norisinājās Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai veltītais svinīgais pasākums.

Jau tradicionāli, šajos svētkos Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe pasniedza Atzinības rakstus un naudas balvas Salas novada pašvaldības domes apstiprinātajiem laureātiem. Kopumā tika sumināti 11 Salas novadā dzīvojošie vai strādājošie cilvēki par ievērojamu veikumu Salas novada labā. Tie ir Sarmīte Aizpurva, Natālija Jeršova, Viktors Zenovičs, Iveta Lapkovska, Zoja Petrova, Viktors Raģelis, Andris Pazuha, Pēteris Krastiņš, Inga Vībāne, Inese Elksne un Dace Januškeviča.

Tāpat tika sumināti arī Salas novada pašvaldības rīkotā konkursa "Sakopta vide Salas novadā" nominanti. Konkurss norisinās reizi divos gados. Šogad konkurs komisija apciemoja un vērtēja tikai tos īpašumus, kas bija pieteikti. Divās nominācijās "Lauku sēta" un "Viensēta ciema teritorijā" kopumā tika apbalvoti 7 nominanti. Tie ir Liģeru ģimene "Dambjos", Sovetovu ģimene "Aizupos", Rūrānu ģimene "Avenājos", Valija Balode "Lejas Dzeņos", Kancānu ģimene "Saulespuķēs", Stoleru ģimene Zaļā ielā 25 Salā un Jevgēnija Gasiņa "Kļavās".

Atzinibas_raksti_17112017.jpg

Swedbankas pārstāve pasniedza īpašo balvu izglītības jomas pārstāvim Salas novadā. Balvu saņēma Salas vidusskolas ģeogrāfijas, sociālo zinību un biznesa un ekonomikas pamatu skolotāja Inga Ozoliņa.

Domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe pasniedza arī pirmsskolas izglītības iestādes "Ābelīte" vadītājai Ingai Pastarei LR Izglītības ministra Kārļa Šadurka parakstītu Atzinības rakstu par izcilu darbu.

Svētku noskaņu pasākumā kuplināja muzikālais "Trio Mediante" ar brīnišķīgu koncertu, klātesošos ievedot visos četros Latvijas gadalaikos, kas noris ne tikai dabā, bet arī cilvēku sirdīs un attiecībās.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv