Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Telpu futbola čempionātā piedalās komanda Sala 22.11.2017.
 

No 2017.gada 22.oktobra līdz  2018.gada martam Jēkabpilī notiek Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā, kurā piedalās deviņas komandas: Dignāja, Jubergs, Latgran, Leģendas, Krustpils juniori, SMS Auti, Sporta skola, Sala un Viesīte.

19.-20.novembrī Jēkabpils 3.vidusskolā norisinājās 1. riņķa spēles, kuras turpināsies līdz decembra vidum.

Ar 15 punktiem pirmajās divas vietas pagaidām ieņem komandas Leģendas un Sporta skola; ar 12 punktiem 3.vietu ieņem komanda Jubergs. Salas komanda līdz šim ir izspēlējusi piecas spēles, gūstot divus zaudējumus un trīs uzvaras, kopvērtējuma tabulā ar 9 punktiem ierindojoties 4.vietā. Aiz Salas ar 6 punktiem seko komanda Viesīte.

Rezultatīvākie spēlētāji čempionātā ir A.Liņģis no Jubergs (14 vārti); E.Demjanovs no Viesīte (11 vārti) un L. Podnieks no Sala (9 vārti).

Komandā Sala 6 vārtus ir iesitis I. Silakrankers, 3 vārtus - L.Marks; pa diviem vārtiem iesituši A.Betkers, V.Vizulis, D.Jakubovskis un T.Kozlāns, pa vieniem vārtiem -  M.Lūķis un R.Grauze.

Futbols_Sala_2016.jpg

Telpu futbola komanda Sala iepriekšējā čempionāta sezonā (2016)

Jēkabpils atklāto čempionātu telpu futbolā organizēja biedrība “FK Jēkabpils” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru.

Avots:  Jēkabpils sporta centra mājaslapa

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv
  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome