Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Marutas Vītoliņas radošo darbu izstāde 21.11.2017.
 

17.novembrī Salas kultūras namā bija skatāma Marutas Vītoliņas radošo darbu izstāde.

Marutas_Vitolinas_izstade_Salas_KN_nov2017.jpg

Maruta Vītoliņa dzīvo Salā, glezno no 2007. gada, kad arī tika sarīkota pirmā izstāde. Pārsvarā glezno uz zīda ar akrila krāsām. Mīļākā tēma – lauku ziedi. Marutas moto “Balts miers uz galda – vakariņu tiesai, kā silta tēja krūzē mīlestība līst, uz sliekšņa nostājusies vasara kā viesis – bet manas otas varā, lai tā nenovīst.”

Maruta raksta arī dzeju – vieglu, saprotamu, uzrunājošu. Viņa agrāk aktīvi darbojās jauno autoru apvienībā “Literāts”. Tagad gan vairāk raksta sev, draugiem, lasa pasākumos, izstādes atklāšanās. “Manos darbos nemeklējiet lielo mākslu, tā ir vienkārši mīlestība un neizmērāms lauku ziedu valdzinājums. Sievišķīgas bildes”, saka Maruta.

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome