SIA “Jēkabpils autobusu parks” iegādājies jaunus autobusus 21.11.2017.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” organizēja jauno autobusu prezentāciju. Uzņēmums šoreiz iegādājies vairākus “Mercedes-Benz” markas mikroautobusus, kuri vadās pasažierus reģionālajos vietējās nozīmes maršrutos.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis stāsta:

“Mēs iegādājāmies septiņus autobusus, no kuriem trīs jau strādā, bet četri pašlaik atrodas man aiz muguras. Viņi ir pilnīgi jauni, pārbūvēti Jelgavā.”

Uzņēmuma vadītājs Jānis Ščerbickis skaidro, ka autobusi iegādāti, ņemot līzingu. Ieguldījums ir pusmiljons eiro, bet tas ir tā vērts, jo tādējādi savu laiku nokalpojušie transportlīdzekļi, kuru vecums ir aptuveni 30 gadi, tiek nomainīti pret jauniem un komfortabliem autobusiem:

“Autobusi aprīkoti ar videonovērošanu, iekšā ir audiovizuālā pieturvietu paziņošana, autobusi paredzēti arī invalīdu pārvadāšanai. Tiem ir pagarināta aizmugure, lai var ielikt iekšā somas un ratiņus. Šie autobusi ir daudz ekonomiskāki nekā vecās paaudzes autobusi degvielas ziņā, arī komforta līmenis ir pietiekami labs, jo salonā ir apkures un kondicionēšanas sistēma.”

rsz_autobusi.jpgKatrā transportlīdzeklī ir 19 sēdvietas un trīs stāvvietas. Autobusu prezentācijas pasākumā piedalījās līzinga devēja pārstāvis no “SEB bankas”, kā arī Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Raivis Ragainis un Salas novada pašvaldības priekšsēdētāja Irēna Sproģe. Raivim Ragainim tika uzticēta jauno transportlīdzekļu aplaistīšana ar šampanieti.

Savukārt pēc prezentācijas pasākuma dalībnieki devās izmēģinājuma braucienā, kurā pie stūres sēdās Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs. Braucienu šajos autobusos varēs baudīt pasažieri, kuri brauks vietējos maršrutos Preiļu un Jēkabpils apkārtnē. Tāpat tie tiks izmantoti ārpakalpojumu nodrošināšanai, piemēram, ekskursijām.

Avots:  VDTV sižets Youtube.com; Autore: Sandra Paegļkalne

Videosižets