Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas vidusskolas skolēni viesojās maizes ceptuvē ‘’Lāči’’ 16.11.2017.
 

VIAA_logo_pieauguso_izglitiba.jpg

7. novembrī Eiropas Savienības fonda projekta Nr.8.3.5./16/I/011 ‘’Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs’’ ietvaros Salas vidusskolas 9.klases skolēni devās izzinošā ekskursijā uz maizes ceptuvi’’ Lāči’’.

Gatavojoties ekskursijai, skolēni audzināšanas stundā virtuāli iepazinās ar ceptuves vēsturi, piedāvāto sortimentu un profesiju daudzveidību uzņēmumā.

Jauniesu_karjera_Tropa.jpg

Izglītojošā ekskursijā - darbnīcā, skolēni gida pavadībā apskatīja ceptuvi, iepazina maizes cepšanas procesu un cepēju darbarīkus. Darbnīcās skolēni, darbojoties komandās, veidoja rudzu cepumus un saldo kliņģeri, kā arī izmēģināja savus spēkus maizes klaipiņa veidošanā un tā ielikšanā maizes krāsnī.

Lai labāk iepazītu maizes ceptuves ‘’Lāči’’ sortimentu, skolēniem tika piedāvāta maizes degustācija.

Izglītojošās ekskursijas - darbnīcas gaitā skolēni guva priekšstatu par profesiju daudzveidību, kas nepieciešamas maizes cepšanas uzņēmuma veiksmīgai darbībai.

Informāciju sagatavoja: Dace Jēkabsone, 9. klases audzinātāja
un Dace Tropa, Salas  vidusskolas pedagoģe karjeras konsultante
  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome