Aicinām pieteikt kandidātus Salas novada apbalvojumam 11.10.2017.

Salas_novada_logo_mazs.jpg

Aicinām Salas novada iedzīvotājus, pašvaldības iestādes, novada uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas kā arī privātpersonas (ne mazāk 10 cilvēku atbalsts) līdz 17. oktobrim pieteikt apbalvošanai ar pašvaldības apbalvojumu cilvēkus, kas devuši īpašu ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā.

Valsts svētki Salas novadā tradicionāli ir laiks, kad suminām un sakām paldies cilvēkiem, kuri ar savu darba sparu, entuziasmu un pašaizliedzību ir uzlabojuši un bagātinājuši līdzcilvēku ikdienu, rūpējušies par Salas novada labklājību, attīstību un atpazīstamību. Aicinām novada iedzīvotājus un organizācijas izvirzīt pretendentus,  lai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā Salas novada dome teiktu paldies par viņu nesavtīgo darbu,  augstiem sasniegumiem un ieguldījumu Salas novada attīstībā un popularizēšanā Latvijā un pasaulē.

Ierosinājumus par apbalvojumu piešķiršanu aicinām iesniegt līdz šā gada 17.oktobrim Salas novada domes valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Susējas ielā 9, Salā, Salas pagastā, Salas novadā, LV-5230, vai nosūtot pa pastu vai elektroniski  uz e-pastu sala@pakalpojumucentri.lv.

if_icon_70_document_file_pdf_315274.png Nolikums par Salas novada pašvaldības Atzinības rakstu

if_icon_94_document_file_doc_314536.png Ar Atzinības rakstu apbalvoto personu saraksts

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste