Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas novads saņēmis krāšņu dāvanu no ziedu selekcionāra Jāņa Dukaļska 09.10.2017.
 
Salas_novada_logo_mazs.jpg

Salas novada pašvaldība no ziedu selekcionāra Jāņa Dukaļska ir saņēmusi vairāk kā 200 peoniju sēklaudžu stādu. Tāpēc, katrs zieds, kas nākotnē uzziedēs būs neliels noslēpums, pārsteigums krāsu un formu variācijās.

Gatavojoties sagaidīt Latvijas 100 gadi, SIA "Vīgants"darbinieki Valentīnas Stoleres vadībā ir sākuši veidot 100 peoniju puķudobi Salas ciemā gar taku no Salas vidusskolas līdz "vecajai skoliņai". Daļa no dāvātājiem stādiem atradīs mājas arī citās vietās Salas novadā.

Jānis Dukaļskis sīpolpuķes audzē jau vairāk kā 30 gadus. Tās ir tulpes, narcises, hiacintes, krokusi, muskares, tīkliņīrisi, allium sīpoli, fritilārijas, gladiolas utml. Savu vietu dārzā atrod arī bārdainie īrisi, dālijas, flokši, eremūri, peonijas, maijpuķītes, astilbes, mārtiņrozes un vēl daudz kas cits.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv
   


 

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome