Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Semināri Jēkabpilī par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros privātpersonām un uzņēmējiem 06.10.2017.
 

Valsts ieņēmumu dienests

Kā zināms, 2017.gada jūlijā Saeima nodokļu reformas ietvaros ir apstiprinājusi vairākus likumprojektus, kas nozīmē, ka ar 2018.gada 1.janvāri gan uzņēmējus, gan privātpersonas skars būtiskas izmaiņas nodokļu jomā.

Tādēļ VID ir uzsācis bezmaksas semināru ciklu, lai skaidrotu kā izmaiņas, kuras būs spēkā jau no 2018.gada 1. janvāra, ietekmēs dažādas iedzīvotāju grupas.

VID semināri
par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros Jēkabpilī, Draudzības alejā 2 notiks:

  • 12.oktobrī plkst. 10.00 
  • 24.oktobrī plkst. 10.00  

Informācija par semināru norises vietām Latvijā un laikiem, kā arī iespēja tiem pieteikties elektroniski pieejama VID tīmekļa vietnē sadaļā “Aktualitātes/Notikumi”. Turpat pieejami arī semināru materiāli, ar kuriem iespējams iepazīties vēl pirms semināra un klātienē uzdot jau konkrētus interesējošos jautājumus. 

VID tīmekļa vietnē www.vid.gov.lv izveidota arī atsevišķa sadaļa privātpersonām un uzņēmējiem “Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?”.

Plašāka informācija par nodokļu reformu pieejama Finanšu ministrijas mājaslapā un Saeimas mājaslapā.

Informāciju sagatavoja: Evita Teice-Mamaja
Amats: Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvaldes
Sabiedrisko attiecību daļas
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 67122668, 26351438
Talejas iela 1, Rīga, LV-1978
www.vid.gov.lv

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome