Biržos notika Zemgales Plānošanas reģiona Attīstības padomes sēde 26.09.2017.

Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padome reizi mēnesī tiekas kādā no pašvaldībām, lai tuvāk iepazītos ar vietējo pieredzi dažādu sociālekonomisko jautājumu risināšanā un kopīgi pieņemtu visa reģiona attīstībai nozīmīgus lēmumus, tostarp, kas saistīti ar dalību dažādos projektos, izstādēs un reģionālas nozīmes pasākumos.

19.septembrī kārtējā ZPR Attīstības padomes sēde notika Biržu Tautas namā, Biržos, Salas pagastā, Salas novadā.

ZPR_Attistibas_padome_Birzos_19092017.jpg

Tautas nama darbinieki bija parūpējušies par rudenīgu noformējumu telpās. Rīta kafijas galdu ar uzkodām klāja Salas novada uzņēmums SIA "Anvona".

Sapulces sākumā klātesošos uzrunāja Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe. Tika demonstrēts  mūsu pašu novadnieka Mārča Birstes videoklips par 2017.gada Salas novada  svētkiem.

Pēc sanāksmes Padomes locekļi tika iepazīstināti ar Biržu autotrasi "Baroni", kur rallijkrosa treniņa braucienos Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, pēc pašu vēlēšanās, izvizināja arī klātesošos braukt gribētājus - pašvaldību vadītājus. Pasākums noslēdzās Biržu internātpamatskolā, kurā, kā allaž, ar skolas direktores Svetlanas Andruškevičas sirds siltumu un atvērtību ciemiņi tika sagaidīti un pacienāti.

Apliecinājumam par viesošanos Salas novadā, kā ceļa maize mājup dodoties, līdzi tika dāvāta SIA "Dona" ceptā maize.

Attīstības padomes 19.septembra sēdes lēmumi skatāmi ŠEIT.

Attīstības padome ir Zemgales Plānošanas reģiona lēmējinstitūcija, ko ievēl ZPR ietilpstošo vietējo pašvaldību priekšsēdētāju kopsapulce Reģionālās attīstības likumā noteiktajā kārtībā.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv