Piesaki apbalvošanai ar Salas novada pašvaldības Atzinības rakstu! 20.09.2017.

Salas_gerbonis.jpg Salas_novada_logo_mazs.jpg

Salas novada pašvaldība aicina līdz š.g. 17.oktobrim pieteikt fiziskas un juridiskas personas apbalvošanai ar Salas novada pašvaldības Atzinības rakstu.

Atzinības raksts ir Salas novada pašvaldības augstākais apbalvojums, ko tā pasniedz Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svētku pasākumā, tādējādi pateicoties iedzīvotājiem par personīgu, nesavtīgu ieguldījumu un nozīmīgiem sasniegumiem, kā arī novada popularizēšanu tādās jomās kā tautsaimniecība, izglītība, veselības aprūpe, sociālie pakalpojumi un sociālā palīdzība, kultūra, sports un sabiedrība.

Ar Salas novada pašvaldības Atzinības rakstu apbalvo:
•    Fiziskas un juridiskas personas par ieguldījumu novada labiekārtošanā;
•    Fiziskas un juridiskas personas par ieguldījumu infrastruktūras attīstībā;
•    Fiziskas un juridiskas personas par ieguldījumu sabiedrības labā;
•    Fiziskas un juridiskas personas par novada vārdu nešanu pasaulē;
•    Nozīmīgās fiziskas personas darba jubilejās;
•    Pašvaldības sadraudzības partnerus.

Arī šogad apbalvojumam var pieteikt jebkuru fizisku personu, kuras ieguldījums, jūsuprāt ir tik nozīmīgs, ka tas būtu novērtējams ar pašvaldības apbalvojumu. Ierosinājumu par kādas personas apbalvošanu aicinām rakstīt brīvā formā, norādot apbalvošanai pieteiktās personas vārdu, uzvārdu, darba vai sabiedriskās darbības vietu un ieņemamo amatu, kā arī motivētu pamatojumu, kādēļ šī persona būtu jāapbalvo. Tāpat lūdzam norādīt informāciju arī par pieteikuma iesniedzēju – vārdu un uzvārdu vai organizācijas nosaukumu. Lēmumu personas apbalvošanai, pieņem Salas novada dome, izskatot iesniegtos ierosinājumus.

Apbalvošanu ar Atzinības rakstu var ierosināt Salas novada domes priekšsēdētāja, deputāti, pašvaldības iestāžu un uzņēmumu vadītāji, kolektīvi un fiziskas personas (kopumā vismaz 10 cilvēki). Pieteikumus var iesniegt Salas novada pašvaldībā 106.kabinetā, Susējas ielā 9, Salā, Salas pagastā, Salas novadā vai Sēlpils pagasta pārvaldē, Pētera Barisona ielā 6, Sēlijā, Sēlpils pagastā Salas novadā.

Ar Salas novada pašvaldības Atzinības rakstu apbalvoto saraksts

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: 29156210