Pateicība SIA „Rītausma”, SIA „Kontekss” un SIA „Sēlijas mežs” 20.09.2017.

Sirsnīgs paldies SIA „Rītausma”,  SIA „Kontekss” un SIA „Sēlijas mežs” par atbalstu Salas novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu. Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Salas novadu šajā projektā pārstāv Biržu internātpamatskola un Biržu pamatskola. Šo skolu skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 246 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Salas novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „Rītausma”,  SIA „Kontekss” un SIA „Sēlijas mežs”. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot par atbalstītājiem SIA „Rītausma”,  SIA „Kontekss” un SIA „Sēlijas mežs”, lielākā daļa Salas novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šie uzņēmi nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā!

SIA „Rītausma” uzņēmuma darbības veids ir dārzeņu audzēšana un realizācija. Dārzeņi tiek audzēti segtajās platībās un realizēti visos Latvijas reģionos, kā arī nedaudz eksportēti uz Igauniju. SIA „Kontekss” nodarbojas ar kokapstrādi. SIA „Sēlijas mežs” nodarbojas ar kokmateriālu tirdzniecību un namdaru, galdniecības izstrādājumu ražošanu.

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Salas novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „Rītausma”,  SIA „Kontekss” un SIA „Sēlijas mežs” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Salas novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

Informāciju sagatavoja:
“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa