Rallijkrosa posms trasē "Baroni" Biržos 23.septembrī 15.09.2017.

Ralijkross_Birzos_23sept.jpg

Jau nākamajā nedēļas nogalē Latvijas rallijkrosa kauss piestās Salas novada Biržos - autotrasē Baroni. Kā ierasts sacensības trasē Baroni pulcēs atpazīstamus uzvārdus un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu sestdienu. Šo sacensību dienas aktivitāšu klāstu bagātinās īpašs Supermoto šovs.

Pirms šīs sezonas 2. Latvijas Rallijkrosa kausa posma “Baronos”, kas aizvadīts jūnijā,  tika veikti nelieli uzlabojumi trasē, padarot to nedaudz ātrāku, taču vienlaikus arī drošāku un arī aizraujošāku skatītājiem.

Dienas gaitā skatītājus sagaidīs arī īpašs Supermoto šovs. “Sacensībās piedāvāsim šovu, kas būs motokrosa un supermoto apvienojums. Noteikti varu teikt, ka tas būs atraktīvs, dinamisks un adrenalīna pilns šovs ar sacensību elementiem, kas lieliski iederēsies šāda veida sacensību dienā. Šovā piedalīsies cilvēki, kas ir  šīs jomas lietpratēji. Domāju, ka skatītājiem nebūs garlaicīgi,” tā stāsta vairākkārtējas Latvijas, Baltijas un Eiropas čempions motokrosā,  šo sacensību supermoto šova organizētājs Arturs Līcītis.

Sacensību programma:
Sestdiena, 23.septembri

• 11:00    Sacensību atklāšanas ceremonija
  • 11:30*    Sacensību starts
  •     1., 2. un 3. kvalifikācijas braucieni
  •     Drifta šovs
  • 15:30*    Pusfinālu braucieni
  •     Fināls

*norādītie laiki ir provizoriski un sacensību dienā var mainīties

Ieejas biļetes uz Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 6. posmu iepriekšpārdošanā par 5 EUR iespējams iegādāties Astarte Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē. Iegādājoties sacensību ieejas karti skatītāji saņems arī Astarte Nafta klientu karti. Šajā posmā iespējams iegādāties arī VIP ieejas kartes, lai tās iegādātos nepieciešams sazināties rakstot e-pastu uz sknsports@sknsports.lv. Pensionāriem un 1. grupas invalīdiem ieeja sacensībās 2 EUR. Bērniem, līdz 1,5m garumam ieeja bez maksas. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR.

Sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Salas novads. Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 2. posmu atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Astarte Nafta.

Informāciju sagatavoja,
Ieva Lapiņa,