Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Veido investīciju projektiem paredzētu nekustamo īpašumu datu bāzi 15.09.2017.
 


LIAA ir izveidojusi elektronisku nekustamā īpašuma datu bāzi, kurā pašvaldības, uzņēmumi un privātpersonas ir aicinātas iesniegt informāciju par nekustamajiem īpašumiem, kas var tikt izmantoti uzņēmējdarbībā, jo īpaši ražojošās nozarēs.

LIAA šajā datu bāzē esošo informāciju piedāvās ārvalstu kompānijām, kas interesējas par iespēju uzsākt darbību Latvijā.

Kartē ir atainota tikai tā visu piedāvāto īpašumu daļa, kuru publicēšanu lietotāji ir akceptējuši. Pārējie piedāvātie īpašumi, kurus turētāji nevēlas atklāt publiskajā skatā, tiek saglabāti konfidenciālā datu bāzē LIAA darbam.

Ja Jūsu rīcībā ir nekustamais īpašums, kas varētu interesēt potenciālos investorus, aicinām to reģistrēt LIAA nekustamā īpašuma datu bāzē.

Īpašumu publicēšanas kārtība

Saite uz nekustamo īpašumu anketu LIAA tīmekļa vietnē reģistrētiem lietotājiem

Nekustamo īpašumu karte

Aizpildot nekustamo īpašumu anketu, lūdzam lietot
Google Chrome    vai Mozilla Firefox  tīmekļa pārlūkus!

Jautājumu gadījumā par nekustamā īpašuma piemērotību datu bāzei un tehniskiem (par anketas aizpildīšanu vai iesniegšanu) jautājumiem aicinām sazināties ar:    

Kārlis Hofmanis
Tālrunis: 67039469, 29354840
E-pasts: karlis.hofmanis@liaa.gov.lv

  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome