Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  „Pīlādžu valsis labākajos gados” 07.09.2017.
 

1.oktobrī visā pasaulē atzīmē Senioru dienu.

Arī mēs mīļi aicinām novada iedzīvotājus un viesus uz pasākumu „Pīlādžu valsis labākajos gados”, kas notiks 1. oktobrī plkst. 16:00 Salas KN lielajā zālē.

Jūsu acis priecēs novada amatierkolektīvu priekšnesumi, gaidāmi arī dažādi pārsteigumi no uzņēmējiem un viesiem. Rudenīgo balli spēlēs „Dzintara dziesmas” uzvarētāji - īstu kurzemnieku ansamblis no Kuldīgas - „Rumbas Kvartets”.

Ņemiet līdzi draugus, uzaiciniet kaimiņus un nāciet! Mēs Jūs ļoti gaidīsim!

Priecāsimies, ja rezervēsiet vietas pie galdiņiem jau iepriekš Salas KN vai pa tālr. 65237870, 20233947. Ja tas nav iespējams – gaidīsim Jūs tik un tā!

Ja prātojat, kā nokļūt uz pasākumu un atpakaļ – neraizējaties – mēs nodrošināsim autobusu maršrutā Sēlpils kultūras nams – Salas kultūras nams – Biržu tautas nams – Jēkabpils – Salas kultūras nams.

Sīkāku informāciju par transporta pienākšanas laiku katrā pieturā varat saņemt Salas KN vai pa tālr. 65237870, 20233947.

Uz tikšanos Salas kultūras namā!

Informāciju sagatavoja: Salas kultūras nams

   


 

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome