Latvijas Rallijkrosa kausa sestais posms norisināsies Biržos 05.09.2017.

Rallijkrosa kauss 2017

23. septembrī Salas novada, Salas pagastā, Biržos, autotrasē Baroni norisināsies Latvijas rallijkrosa kausa 2017. gada sezonas sestais posms.

Latvijas rallijkrosa kausa ietvaros šogad plānotas septiņas sacensības no kurām divas Biržu autotrasē “Baroni” - 17. jūnijā ar azartiskām cīņām aizvadīts sezonas 2. posms un pavisam drīz 23. septembrī “Baronus” ieskandinās sezonas sestais posms. 23.septembrī Biržos uz starta stāsies autosportisti no visas Baltijas un tie sacentīsies četrās ieskaites grupās - Open, Touring Car, Super 1600 un Lada RX. Papildus rallijkrosa sacensībām skatītājus izklaidēs arī Supermoto.

"Autotrase Baroni laika gaitā ir attīstījusies, pieskaņojoties sporta prasībām un nodrošinot aizraujošas cīņas starp sportistiem. Turklāt notikumi trasē allaž priecē lielo skatītāju skaitu, kuri atbalsta savus varoņus," stāsta sacensību seriāla pārvaldītājs Ivo Traubergs.

Ieejas biļetes uz Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 6. posmu sākot no šīs nedēļas iepriekšpārdošanā par 5 EUR iespējams iegādāties Astarte Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē. Iegādājoties sacensību ieejas karti skatītāji saņems arī Astarte Nafta klientu karti. Šajā posmā iespējams iegādāties arī VIP ieejas kartes, lai tās iegādātos nepieciešams sazināties rakstot e-pastu uz sknsports@sknsports.lv. Pensionāriem un bērniem līdz 1,5 m garumam ieejas biļetes cena tikai 2 EUR tikai pasākuma vietā. 1.grupas invalīdiem ieeja sacensībās bez maksas. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR.

Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 6. posmu atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Astarte Nafta. Sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Salas novads.

Biedrības SKN sports vārdā,
Ieva Lapiņa