Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Iespēja piedalīties projektā "Latvijas dabas bagātības" 23.08.2017.
 


Daba ir mūsu ģimene, un Latvijas simtgade ir ģimenes svētki, kuros laiks sanākt kopā un izveidot saskanīgu kopbildi - tādu, kurā viens otru neaizēnojam un nenomācam.

Kā to paveikt?

  1. Saplūsti ar kādu sev īpašu dabas ainavu tik ļoti, ka kļūsti kā viens.
  2. Palūdz, lai kāds Tevi nofotogrāfē – kad esi saplūdis ar dabu, kad kļūsti mazliet pamanāms un kad Tavs “maskēšanās tērps” ir redzams pilnībā.
  3. Iesniedz attēlus mums. Mēs tos publicēsim mājas lapā www.dabasbagatibas.lv, bet vēlāk tie kļūs par daļu no Latvijas simtgades dabas deklarācijas. Attēlus var pievienot  šeit

Vai arī uzraksti, kas ir Tavas īpašās vietas Latvijas dabā un kādas sajūtas tās Tevī rada? Varbūt tā ir odu sīkšana vasaras vakaros, Jūrkalnes stāvkrasts vai migla, kas saullēktā gāžas pāri Daugavai?

Iesniedz attēlus vai uzrakstīto mums un tie tiks publicēti Latvijas dabas bagātību mājas lapā, kā arī pievienoti Latvijas simtgades svētku kopbildei – Latvijas dabas deklarācijai.

PDF_maskesanas_konkurss_2017.jpg

Informāciju sagatavoja:  Dāvis Landorfs
Amats: Pasaules Dabas Fonds
Projektu vadītājs
Tālr.: 20584460
www.pdf.lv


   


 

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome