Veloceliņa iespējamā izbūve no Salas pagasta centra līdz Jēkabpils robežai 21.08.2017.

Salas_novada_logo_mazs.jpg jekabpils_logo_labots.jpg

3.augustā Salas novada pašvaldība nosūtīja vēstuli Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par veloceliņa izbūvi gar valsts reģionālo autoceļu P76 Aizkraukle-Jēkabpils posmā no Salas pagasta centra līdz Jēkabpils pilsētas robežai.

Jēkabpils pilsētas dome ir izvērtējusi veloceliņa izbūves iespējamību un ir atbalstījusi Salas novada pašvaldības un novada iedzīvotāju iniciatīvu.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība 15.augustā ir nosūtījusi vēstuli LR Satiksmes ministrijai ar informāciju par pašvaldības plānoto projektu "Jēkabpils pilsētas infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu". Šī projekta ietvaros, valsts reģionālā autoceļa P76 Aizkraukle-Jēkabpils posmā 42.612-43.060 km plānots izbūvēt lokveida krustojumu, pagarinot Brīvības ielu un izveidojot savienojumu ar Dolomīta ielu. Plānotajā infrastruktūrā ietilpst arī apvienota gājēju un veloceliņa infrastruktūra gan virzienā no lokveida krustojuma uz Brīvības ielu, gan uz Dolomīta ielu.

Atbilstoši Salas novada pašvaldības iniciatīvai, būvprojekta izstrādes gaitā Jēkabpils pilsētas pašvaldība apņēmusies iekļaut lokveida krustojuma izbūves tehniskajā risinājumā arī gājēju un veloceliņa pievienojuma vietu virzienā uz Salas novada administratīvo teritoriju.

Informāciju sagatavoja
Jolanta Grandāne
SA un tūrisma lietu speciāliste
tālr. 29156210