Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  VPDK „Letkiss”un JDK gaida jaunus dalībniekus! 17.08.2017.
 Salas kultūras namā tuvojas jaunā pašdarbnieku sezona, kad tūlīt, tūlīt - jau septembrī kolektīvu dalībnieki pieskandinās un piedejos nama telpas.

Pictures1.jpg

Vidējas paaudzes deju kolektīvs „Letkiss” un Jauniešu tautas deju kolektīvs Ingas Vībānes vadībā gaida ikvienu jaunu dalībnieku, kas nekad nav dejojis, bet to ļoti vēlās, kā arī dejotājus, kas ir dejojuši un pametuši deju dažādu iemeslu dēļ, bet jūt, ka sirds sauc atpakaļ. Piepildiet savu vēmi, nebaidieties un nākat dejot.

Katru gadu pievienojas jauni dejotāji, kuru starpā jūs šogad arī varat būt!

Ko jūs iegūstat iesaistoties kolektīva dalībā?

  1. Uzlabojat savu fizisko formu un izturību,
  2. Uzlabojat savu stāju,
  3. Attīstīt savu pašpārliecību un drosmi publikas priekšā
  4. Iegūstat iespēju apgūtām deju prasmi un tās pamatelementus, jo mēģinājumos tiek ieguldīts liels darbs gan no dalībnieka, gan no vadītāja.
  5. Lieliski pavadīts mēģinājuma laiks, kas aizrit nemanot, iegūstot pozitīvas emocijas.
  6. Draudzīgu, izpalīdzīgu un atbildīgu kolektīvu, kur visus vieno mīlestība pret deju.
  7. Jautras ballītes

Rezultāti?

Kolektīvi I. Vībānes vadībā 2016./2017. gada sezonā ir ieguvuši ļoti labus rezultātus: VPDK „Letkiss” savā izvēlētajā E grupā ar 48 punktiem ir ieguva Augstākās pakāpes diplomu. Starp E grupas dalībniekiem tas ir trešais labākais rezultāts visā Latvijā! Attiecīgi tika iegūta iespēja apgūt arī koncerta “Vēl simts gadu dejai” repertuāru.

Jauniešu deju kolektīvs turēja līdzi un ieguva I pakāpi.

PIRMĀ TIKŠANĀS: 10.septembrī

Jauniešu DK 17:00-19:00
VPDK „Letkiss” 19.00-22.00

Šajā nodarbībā jau darbosimies. Ierasties ar ērtiem sporta vai deju maiņas apaviem, ērtam apģērbam - sporta vai deju treniņu apģērbam, lai var ērti kustēties pie slodzes un aktīvām kustībām, darboties arī sēdus un guļus uz grīdas.

Sīkākai informācijai zvanīt – Salas kultūras nams (65237870; 20233947) vai sazināties ar vadītāju pa tālr. - 26 795 823 (INGA).

Uz tikšanos Salas kultūras namā!

Informāciju sagatavoja:
Maija Bataraga-Vilka
Salas KN direktore
Tālr.65237870
salaskn@inbox.lv

   


 

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome