Sapulce piegulošu zemju īpašn. par ceļaposma Ozolkalna iela Salā pārbūvi 11.08.2017.

Par būvprojekta izstrādi objektam „Ozolkalna ielas pārbūve, pretputekļu klājuma izbūve” Salas novadā.

Informējam Jūs, ka šobrīd saskaņā ar noslēgto iepirkuma līgumu Nr. 2017-06-10 "Būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība Salas novada pašvaldības grants ceļu pārbūvei" identifikācijas numurs SNP/2017/04/ELFLA, starp Salas novada pašvaldību un SIA „Projekts EAE” tiek veikta būvprojekta izstrāde minētajam objektam. Šī projekta ietvaros paredzēts pastiprināt esošo ceļu konstrukciju, kā arī sakārtot autoceļa ūdens novades sistēmas (grāvjus, caurtekas).

Lai piegulošo zemes gabalu īpašnieki tiktu informēti un varētu iepazīties ar projekta risinājumiem, tiek organizēta sapulce:

• laiks: 2017. gada 4. septembris no plkst. 11:10 līdz plkst. 12:50;
  • vieta: Salas kultūras nams, Skolas iela 2, Sala, Salas nov., 2. stāva mazā zāle.

Izskatāmais jautājums – esošo nobrauktuvju nepieciešamība, jaunu izbūve, sāngrāvju rakšana. Ja nevarat ierasties personīgi, Jūs varat pilnvarot citu personu Jūsu vietā (līdzi ņemot parakstītu, notariāli apstiprinātu pilnvaru).

Tiks saglabāts esošais autoceļa novietojums. Ceļa nodalījuma josla (un iespējams privātīpašumi) tiks attīrīta no tuvu ceļam augošiem krūmiem un kokiem. Mežu platības privātīpašumā netiks skartas. Rokami jauni grāvji, padziļināmi un tīrāmi esošie sāngrāvji (Ja ar projekta risinājumu tiks skarts privātīpašums, būs nepieciešams saskaņojums).

Ja nevarat klātienē ierasties uz sapulci, lūdzu obligāti sazināties ar SIA „Projekts EAE” pārstāvi Ģirtu Malakovski (tel. 29325613, e-pasts: girts.malakovskis@projektseae.com) un atstāt savu kontaktinformāciju, lai varam ar Jums sazināties pēc sapulces.

Ozolkalna_iela_Sala.jpg

SIA „Projekts EAE”