Noslēgusies akcija "Dzīvo vesels 2017" 08.08.2017.

4.augustā Jēkabpils reģionālās slimnīcas konferenču zālē notika labdarības akcijas “Dzīvo vesels” noslēgums.

Dzivo_vesels_2017.jpg

Atklājot pasākumu, Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētaja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa sveica akcijā iesaistos ārstus, Jēkabpils slimnīcas kolektīvu un patiecās ikvienam par nesavtīgo ieguldījumu akcijas nodrošināšanā.

Izvērtējot labdarības akcijā paveikto, akcijas iniciators, traumatologs – ortopēds Kaspars Ūdris uzsvēra, ka arī otrā labdarības akcija Jēkabpilī ir izdevusies un tā ir jāturpina arī nākamgad, iespējams, jau kuplākā ārstu pulkā.

Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Ivars Zvīdris klātesošos informēja, ka, lai arī šogad pacientu reģistrācija, medicīniskās manipulācijas, operācijas  noritēja raiti un labi organizēti, diemžēl neparedzētu apstākļu dēļ viens no labdarības akcijā iesaistītajiem ārstiem traumatologs Dmitrijs Kirejevs netika  uz plānotajām akcijas konsultācijām, tāpēc pierakstītos akcijas pacientus viņš konsultēs šonedēļ, 16. augustā.

Šogad, atsaucoties labdarības akcijas “Dzīvo vesels” iniciatora traumatologa– ortopēda Kaspara Ūdra aicinājumam, ārsti- traumatologi- Aigars Vugulis, Aldis Šperliņš kopumā sniedz konsultācijas 120 pacientiem- pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām ar muguras, plecu, ceļu, plaukstu un elkoņu locītavu problēmām. Ārsti divās akcijas dienās kopumā operēja desmit – gan Jēkabpils, gan arī apkārtējo novadu pacientus.

Labdarības akcijā tāpat kā pagājušo gadu piedalījās podoloģe Anete Meinarte, kura konsultēja 120 pacientus ar kāju, pēdu problēmām.

Pasākuma turpinājumā domes priekšsēdētāja vietniece L. Kļaviņa ar pateicībām sveica akcijas dalībniekus.

Pateicību par nesavtīgu ieguldījumu labdarības akcijas “Dzīvo vesels 2017” nodrošināšanā saņēma:

Traumatologs Kaspars Ūdris, traumatologs Aigars Vugulis, traumatologs Aldis Šperliņš, podologs Anete Meinarte, Gulbja laboratorijas laborante Agita Miglāne, anesteziologs Āris Graudiņš, māsa Zigrīda Zelda, OP māsa Tatjana Zunda, ārsta palīgs Sandis Miļavskis, māsu palīgs Jana Vītola, ambulatorās daļas virsmāsa Inta Zvaigzne, medicīnas māsa Gaļina Jaunzema, pacientu un klientu reģistratore Marika Kitova, pacientu un klientu reģistratore Sigita Leitiete, dienas stacionāra virsmāsa Dace Podniece, ārsta palīgs  Sintija Siatkovska, ārsta palīgs  Ina Ribakova, māsu palīgs Irina Maļinovska, māsu palīgs Sandra Artiševska, OP virsmāsa Biruta Krastiņa, OP māsa Natālija Sidorova, OP māsa Elīna Eiduka, māsu palīgs Ilona  Osīte, māsu palīgs Ināra Kalniņa, māsu palīgs Iveta Kokonena, medicīnas māsa Vaida Rožkova, medicīnas māsa Astrīda Rumjanceva, sanitāre Dzidra Zemberga, sanitāre Dace Savicka, māsu palīgs Elita Muceniece, medicīnas māsa Valda Petruše, medicīnas māsa Ināra Skrinda, medicīnas māsa Solvita Podniece, medicīnas māsa Silvija Dūce, Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Ivars Zvīdris, direktora vietniece ārstniecības jautājumos Ruta Miķelsone, galvenā māsa Māra Skrodere.

Pateicību par sniegto finansiālo atbalstu labdarības akcijā  “Dzīvo vesels 2017” saņems sekojoši akcijas atbalstītāji:

Krustpils novada pašvaldība, Jēkabpils novada pašvaldība, Salas novada pašvaldība (finansiāli atbalstīja, piešķirot EUR 500), Aknīstes novada pašvaldība, AS SEB Bankas Jēkabpils filiāle, E. Gulbja Laboratorijai – Jēkabpils filiāle, SIA “Evits”, SIA “Daugavkrasti”,

Jēkabpils pilsētas pašvaldība saka lielu paldies ikvienam ziedotājam, kurš finansiāli vai citādi ir šo akciju atbalstījis.

Kopumā labdarības akcijas norises nodrošināšanai ir saziedoti 9200 eiro. Saziedotie līdzekļi tika izlietoti medicīnisko materiālu iegādei, kā arī saimniecisko izdevumu segšanai.

No 2-4.augustam Jēkabpilī noritēja labdarības akcija “Dzīvo vesels”. Labdarības akcijas laikā vienkopus pulcējās ārsti un medicīnas personāls, lai bez maksas strādātu sabiedrības labā t.i. sniegtu konsultācijas un nodrošinātu nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas Jēkabpils pilsētā un apkārtējos novados  dzīvojošiem pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām.

Labdarības akciju “Dzīvo vesels” organizēja Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar traumatologu – ortopēdu Kasparu Ūdri, Jēkabpils reģionālo slimnīcu un nodibinājumu “Jēkabpils slimnīcas atbalsta fonds”.

Informāciju sagatavoja:
Margita Liepiņa