Notiks akcija “Brīvprātīgais uz 1 dienu” 04.08.2017.

No 21. līdz 25. augustam Jēkabpils NVO resursu centrs rīko akciju "Brīvprātīgais uz 1 dienu", kas pērn guva lielu atsaucību un atzinību. Akcija paredz brīvprātīgo dalību pasākumos, dažāda veida īslaicīgu darbu veikšanu. Pasākums notiek projekta "Pilsoniskās sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās" ietvaros.

Šogad brīvprātīgos gaida: Jēkabpils pašvaldības sociālā dienesta Ģimenes atbalsta centrs, biedrība “Par ķepām”, SIA “Jēkabpils pakalpojumi”, Jēkabpils dzīvnieku patversme, biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”, Jēkabpils galvenā bibliotēka,  SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, biedrība “Cerību sala”, SIA “Jēkabpils pakalpojumi”, biedrības “Ūsiņš”, “HOLISTA”, “Sasaiste”, Vides un tūrisma attīstības klubs “SĒLIJA”, SIA “Jēkabpils Siltums”.

Vakances, veicamo pienākumu apraksts, kā arī reģistrēšanās no 8. augusta portālā www.brivpratigie.lv.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Biedrības ”Jēkabpils NVO resursu centrs” projekta “Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās” aktivitāti finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja: Aleksandrs Kalniņš

Jēkabpils NVO resursu centra