Sācies konkurss "Sakopta vide Salas novadā" 05.07.2017.

Salas_novada_logo_mazs.jpg

Salas novadā 15.jūlijā sāksies konkurss "Sakopta vide Salas novadā". Vērtēšanas komisija piecu cilvēku sastāvā dosies aplūkot Salas un Sēlpils pagastu individuālās dzīvojamās mājas vai viensētas, daudzdzīvokļu māju, rūpniecības un lauksaimniecības uzņēmumu teritorijas. Konkursa komisija pēc saviem ieskatiem var piešķirt vēl vienu nomināciju par īpaši oriģinālu risinājumu objekta labiekārtošanā un attīstībā.

Konkursa rīkotājs ir Salas novada dome. Tas notiek reizi divos gados no 15.jūlija līdz 15.septembrim. Īpašumus dalībai konkursā var izvirzīt fiziskās un juridiskās personas, kā arī komisija pēc savas iniciatīvas.

Būsim pateicīgi, ja konkursam tiks pieteikti kā fizisku, tā arī juridisku personu sakopti apskates objekti (īpašumi), kas atrodas Salas novada administratīvajā teritorijā (izņemot pašvaldībai piederošos īpašumus). Pieteikumus konkursam lūgums iesniegt, aizpildot vienotu pieteikuma formu.

PIETEIKUMA FORMA

VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI

Pieteikumus pieņem Sēlpils pagasta pārvaldē un Salas novada pašvaldības lietvedībā personiski vai, nosūtot pa pastu uz adresi Susējas iela 9, Sala, Salas pag., Salas nov., LV-5230 ar atzīmi "Konkursam "Sakopta vide Salas novadā"" līdz 15.jūlijam (pasta zīmogs), vai elektroniski uz e-pasta adresi referente@salas.lv.

Īpašumu, kurš iepriekšējā konkursā ir ieguvis godalgotu vietu, atkārtoti konkursam var pieteikt pēc četru gadu pārtraukuma. 2015.gadā godalgoto vietu ieņēma Valeskalnu ģimenes mājsaimniecība "Meža Lielgalvji" Sēlpils pagastā, Salas novadā.

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Grandāne
Salas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
T. 29156210
referente@salas.lv