Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas novada kapsētās uzstādīti ūdens konteineri 20.06.2017.
 

Salas_novada_logo_mazs.jpg

Salas novada pašvaldība bija saņēmusi novada iedzīvotāju rosinājumu Dzelznavas kapos ierīkot ūdens ņemšanas tilpni. Novada dome vienmēr ir ievērojusi kopējus novada attīstības principus. Saprotot, ka no sešām kapsētām Salas novadā, ūdens ņemšanas vietu nebija trīs kapsētās (Salas pagasta Dzelznavas kapos un Sēlpils pagasta Tilpu un Zaķēnu kapos), tika nolemts ūdeni nodrošināt visās trijās minētajās kapsētās.

Sākotnēji bija domāts ierīkot ūdens akas, tomēr šāds risinājums izrādījās riskants, tā kā nevarēja garantēt, ka akas pildīsies ar ūdeni. Arī to ierīkošana pašvaldībai izmaksātu ievērojamus finanšu līdzekļus. Tāpēc, SIA "Vīgants" izlēma uzstādīt ūdens konteinerus. Pirmā tvertne tika uzstādīta pirms mēneša Dzelznavas kapos; Tilpu un Zaķēnu kapos - 19.jūnijā.

Ūdeni konteineriem piegādā ar Salas novada Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrībai piederošo transportu pēc nepieciešamības.

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Grandāne
SA un tūrisma lietu speciāliste
T. 29156210
referente@salas.lv
   


 

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome