Pašvaldības plānošanas dokumenti

Apmācības projektu izstrādē

Informatīvais izdevums "Novada vēstis"

Komercdarbība

Zemessardzes izlūku vadu pārbaudes vingrinājumi “Arona 2017” 21.04.2017.

Svētdien, 23.aprīlī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš apmeklēs Zemessardzes izlūku vadu pārbaudes vingrinājumu “Arona 2017”.

No 22. līdz 23. aprīlim Jēkabpils, Salas un Krustpils novados norisināsies Zemessardzes izlūku vadu pārbaudes vingrinājums “Arona 2017”, kura mērķis ir trenēt zemessargus dienesta pienākumu veikšanai, pārbaudīt izlūku vadu teorētiskās zināšanas, kā arī individuālo un kolektīvo sagatavotību.

Zemessardzes izlūku vadu pārbaudes vingrinājums norisināsies jau ceturto gadu. Vingrinājumā piedalīsies komandas no 18 bataljoniem, katrā komandā 12 zemessargi.

Sestdien, 22. aprīlī, zemessargi sacentīsies kaujas šaušanā, naža mešanā, tāpat notiks arī orientēšanās vingrinājums ar šķēršļu joslas pārvarēšanu. Savukārt svētdien, 23. aprīlī, zemessargi dosies 15 – 18 km garā maršā teritorijā ar dažādiem uzdevumiem.

Zemessardzes izlūku vadu pārbaudes vingrinājumu organizē Zemessardzes štābs sadarbībā ar Zemessardzes 3. brigādi un Zemessardzes 56. kājnieku bataljonu.

Iedzīvotāju ievērībai!

22. un 23. aprīlī atrodoties Jēkabpils, Salas un Krustpils novados, lūdzam ievērot sacensību organizatoru norādījumus. Aicinām neuztraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu dažādās vietās.

Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām un īslaicīgi radītajiem trokšņiem.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta