Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Pašvaldības plānošanas dokumenti         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Apmācības projektu izstrādē         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Komercdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Biržu pamatskolas skolēniem būs savas dienasgrāmatas 12.04.2017.
 


Salas novada Biržu pamatskola ir iesaistījusies Liepājas Universitātes Zinātnes un Inovāciju parka projektā “Dienasgrāmata 2017”,  ar mērķi izgatavot savai skolai individuāla dizaina un satura skolēnu dienasgrāmatas ar samazinātām izmaksām.

Projekts dos iespēju skolēniem realizēt savas idejas skolas tēla veidošanā, gatavojot dienasgrāmatas, bet uzņēmumiem, kas atbalsta šo projektu, publikācijas kā projekta atbalstītājiem savā novadā un visā Latvijā.

Skolēni šobrīd aktīvi strādā pie savas skolas dienasgrāmatas vāka izstrādes. Projekts norisinās jau trešo gadu un skolu atbalsts palielinās.

Šobrīd atbalstu projektam ir izteikuši vairāki Latvijas uzņēmumi, piemēram, Salas novada uzņēmumi SIA Sēlijas mežs un SIA Kontekss; Jēkabpils novada uzņēmums SIA Kaladabruņa 2020; Grobiņas novada uzņēmumi SIA Driāda Prim un SIA Zālītes A.

Informāciju sagatavoja:
Liāna Mihailova
projektu vadītāja
t.20020687
e-pasts: skola@liepuzip.lv
web: www.liepuzip.lv


   


 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome