Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Pašvaldības plānošanas dokumenti         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Apmācības projektu izstrādē         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Komercdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Bibliotēku nedēļa Salas bibliotēkā 11.04.2017.
 
Salas_biblioteeka.jpg

 “Bibliotēka un sabiedrība – vienotas kopīgiem mērķiem”

Aprīlis bibliotēku darbiniekiem, saistās ar Bibliotēku nedēļu, kas norisinās šī mēneša vidū. Šī gada bibliotēku nedēļas vadmotīvs ir “Bibliotēkas un sabiedrība- vienotas kopīgiem mērķiem”. Bibliotēkas ir stipras sadarbojoties ar sabiedrību, daloties ar savām idejām un uzklausot citu domas, kā arī aicinot  uz kopīgiem pasākumiem . Bibliotekāriem vissvarīgākā prasme ir mācēt ieklausīties cilvēkos sev apkārt un atsaukties viņu vajadzībām . Mūsu bibliotēkai ir jauki un atsaucīgi sadarbības partneri, kā arī mūs atbalsta novada pašvaldība.

Bibliotēku nedēļas ietvaros tiek piedāvāti pasākumi:

18.-19.aprīlis  Salas bibliotēkā skatāmi materiāli par bibliotēku, t.sk., prezentācija, pasākumu un izstāžu  afišas

21.aprīlis "Mana novada bibliotēkas" (Salas vidusskolas 1.klases skolēniem  Sēlpils 1. un Sēlpils 2. bibliotēku apmeklējums )

21.aprīlis  “Kādas bibliotēkas stāsts” (stāsts Salas vidusskolas 2. klases skolēniem par Salas bibliotēku un  apsveikumu bibliotēkai veidošana)

Bibliotēkas ietotāju informācijai:

20.aprīlis  Jēkabpils reģiona  bibliotēku darbinieku sanāksme, kurā piedalīsies arī Salas bibliotēkas darbinieces. Salas bibliotēka būs slēgta.

   


 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome