Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Pašvaldības plānošanas dokumenti         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Apmācības projektu izstrādē         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Komercdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Milleru-Balandīnu ģimene koncertēs Sēlpils KN 03.04.2017.
 

Sēlpils kultūras namā

6.maijā plkst. 19:00

Milleru - Balandīnu ģimene, sadarbībā ar grupu CanZone, piedāvā

muzikālo koncertprogrammu ar latviešu tautai pazīstamām un iemīļotām melodijām!

Dziedošā Milleru-Balandīnu ģimene skatītāju un klausītāju uzmanības lokā nonāca 2013.gada rudenī, kad piedalījās sirsnīgajā televīzijas šovā “Dziedošās Ģimenes 5”. Tas bija kā sapņa piepildījums – kāpt uz skatuves visiem kopā, turklāt atšķiroties no pārējiem tieši ar savu savdabīgo dziesmu izvēli un pasniegšanas veidu.

Ieeja 3 EUR.

Pictures.jpg

Šobrīd Milleru-Balandīnu ģimene izveidojusi īpašu koncertprogrammu, kuru muzikālajās skaņās palīdz ietērpt jaunā un daudzsološā grupa “CanZone”. Nāc un dziedi līdzi tādām dziesmām kā “Pūt, Vējiņi”, “Cielaviņa”, “Meitene Zeltene”, “Jautra dziesmiņa sev pašam”, “Dziesma par to gadījumu ar Džordano Bruno”, “Tu un es”, “Prom uz siltajām salām”, “Dzelzgriezējs”, “Lūgums”, “Tuvu, tuvu”, “Nāc ar mani paklusēt”, “Bēdu manu lielu bēdu” u. c.

 

   


 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome