Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Pašvaldības plānošanas dokumenti         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Apmācības projektu izstrādē         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Komercdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Aizvadīta Zemes stunda Salas novadā 30.03.2017.
 


Arī šogad Salas novadā notika Zemes stundas akcijai veltīts pasākums. Šogad Zemes stunda bija īpaša mums, Baltijas valstu tautām. 25. marts ir Genocīda upuru piemiņas diena, šajā dienā aptuveni 40 000 latvieši tika izsūtīti uz Sibīriju. Šie vēsturiskie notikumi padarīja Zemes stundu vēl nozīmīgāku.

Pasākumu atklāja Salas novada Jauniešu domes pārstāve Samanta. Viņa pastāstīja gan par Zemes stundu, gan par pasākuma norises plānu. Visu pasākuma laiku lieli un mazi varēja apgleznot burciņas, skaistāko burciņu autori sacentās par kādu nelielu balviņu. Tomēr vakara galvenā aktivitāte bija nakts orientēšanās. Par tās norisi un noteikumiem visiem orientēšanās dalībniekiem pastāstīja Rūdis. Šogad orientējās 9 komandas. Katrā kontrolpunktā komandas sagaidīja atjautības un fiziskie uzdevumi, kas tika saistīti ar Zemes stundu. Kamēr vieni piedalījās orientēšanās sacensībās, citi spēlēja galda spēles.

Līdz tika apkopoti orientēšanās sacensību rezultāti un noteiktas skaistākās burciņas, visi tika laipni aicināti pie šefpavāra Kārļa, kurš cepa lieliskas desiņas.

Pēc mielasta un tējas baudīšanas, nāca Rūdis ar nakts orientēšanās sacensību rezultātiem un Egija ar balvām par skaistākajām burciņām. Pasākumu noslēdza Samanta, novēlot visiem pasākuma dalībniekiem jauku vakaru.

Liels paldies Salas kultūras nama darbiniekiem, īpaši Evijai Paslauskai par palīdzīgu roku un Agrim Grāmatniekam par omulīgās atmosfēras radīšanu, bet vislielākais paldies tiem, kuri izbaudīja šo vakaru kopā esot ar Salas novada Jauniešu domi.

Pasākuma foto stāsts skatāms ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Zane Pivare
Salas novada Jauniešu domes pārstāve
   


 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome