Pašvaldības plānošanas dokumenti

Apmācības projektu izstrādē

Informatīvais izdevums "Novada vēstis"

Komercdarbība

Aktuāla informācija par paliem Salas novada teritorijā. PAPILDINĀTS! 10.03.2017.

Salas novada pašvaldība paziņo, ka plūdu apdraudējuma gadījumā lūgums zvanīt izpilddirektoram Arnim Baumeisteram, tel.26188750

Pļaviņu ūdenskrātuves Novērojumu stacijā Zeļķi (pie Zeļķu tilta) šonakt, 10.martā fiksēta ūdens līmeņa krišanās, tomēr dienā ūdens līmenis atkal sācis celties. Pusdienlaikā pie Pļaviņām tas sasniedzis jau 10.46 m līmeni (Zeļķos plkst. 13:30 - 6,17 m). Plkst. 14:00 ūdens līmenis Pļaviņās sasniedzis 10,99 m.

Vēl arvien uz Sakas salas Salas novadā palu ūdeņi ir noslēguši piekļuvi pie 6 mājsaimniecībām.

Pavasara palus 09.03.2017. Sēlpils pagasta Līkumos pie Ģimenes atbalsta centra Saulstari, iepretim Pļaviņām, var skatīt ŠEIT.

10.03.2017. pali plkst. 14:00 Sēlpils pagasta Līkumos pie Ģimenes atbalsta centra Saulstari, iepretim Pļaviņām, skatāmi ŠEIT.

Ūdens līmeņa mērījumus pie Zeļķu tilta, laikā no 10.februāra līdz 10.martam, var skatīt diagrammā.