Aktualitātes



         Par Salas novadu



         Novada dome



         Jauniešiem



         Pašvaldības plānošanas dokumenti



         Teritorijas investīcijām



         Zemgales reģionālais ģeoportāls



         Pašvaldības administrācija



         Pašvaldības struktūrvienības



         Pašvaldības iestādes



         SIA "Vīgants"



         Pakalpojumi



         Klientu apkalpošanas centrs



         Iepirkumi



         Izsoles



         Projekti



         Apmācības projektu izstrādē



         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"



         Kultūra



         Izglītība



         Tūrisms



         Komercdarbība



         Lauksaimniekiem



         Biedrības



         Veselības aprūpe



         Draudzes



         Sēlijas novadu apvienība



         Kontakti



         Foto galerija



         Ierosinājumi


Aktualitātes


  ZZ Čempionāts kopā ar pašmāju mūziķiem uzsāk Latvijas tūri Salas vidusskolā 21.02.2017.
 

Jau rīt, 22.februārī, ZZ Čempionāta komanda kopā ar spēļu vēstnešiem un pašmāju populārajiem mūziķiem - Arvi Reiku un Miku Dukuru uzsāk Latvijas tūri. Kopumā trīs nedēļu laikā plānots apciemot vairāk nekā 10 pilsētas, viesojoties vairāk nekā 25 skolās. 

Pirmais pieturas punkts  ZZ Čempionāta Latvijas tūrē ir Salas vidusskola, kur Arvja Reika koncerts un pārējās paredzētās aktivitātes norisināsies no plkst.9.00 līdz plkst.9.45, tad dosies uz Jēkabpils 2. vidusskolu plkst. 10.40 – 11.25 un pirmās tūres dienas ietvaros apmeklēs arī Pļaviņu novada ģimnāziju, kurā viesosies no plkst.13.50-14.35.

ZZ Čempionāts, kas ik gadu klātienes un tiešsaistes aktivitātēs iesaista ap 25 000 skolēnu un kopumā 400 000 Latvijas iedzīvotāju, 2017. gadā solās būt vēl iespaidīgākas, iezīmējot vairākas patīkamas pārmaiņas.  Pieteikties dalībai  11. sezonā ir aicināti visi Latvijas 1. – 12. klašu skolēni līdz šī gada 13. martam, iesniedzot savas komandas radošo mājasdarbu. Pusfināli, kas  norisināsies Daugavpilī 20.-21.aprīlī, Valmierā 27.-28.aprīlī un Liepājā 10.-11. maijā, tagad būs atklāti visiem jauniešiem un ģimenēm ar bērniem, tiem, kas vēlās gan paši iesaistīties aktivitātēs, gan atbalstīt savus skolas biedrus vai draugus. Papildus fiziskajiem pusfināliem norisināsies arī digitālais pusfināls, kas ļauj daudz lielākam komandu skaitam pacīnīties par ceļazīmi un ZZ Festivālu.  Kopējais spēļu un sacensību balvu fonds 2017.gadā veido 50 000 EUR un ietver līdz šim nebijušas balvu kategorijas.

Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos ZZ Čempionāta galvenais mērķis ir veicināt savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū, kā arī popularizēt aktīvu, radošu un gudru dzīvesveidu jauniešu vidū. Plašāka informācija par pieteikšanos pieejama  ZZ Čempionāta mājaslapā: http://www.zzcempionats.lv

ZZ Čempionātu jau 11 gadus  atbalsta un organizē  telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2016.gadā  pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgām pilsētām Valmieru, Daugavpili un Liepāju.  


Plašāka informācija:
Jūlija Vasiļjeva, ZZ Čempionāta sabiedrisko attiecību speciāliste
E.: julija.vasiljeva@zzcempionats.lv
Tel: 29413906
http://zzcempionats.lv


 



  


 

 

 

 



© 2009-2010 Salas novada dome