Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Pašvaldības plānošanas dokumenti         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Apmācības projektu izstrādē         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Komercdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Bezmaksas apmācības meža īpašniekiem, medniekiem un lauksaimniekiem 08.02.2017.
 

Bezmaksas mācības meža īpašniekiem, medniekiem un lauksaimniekiem "Meža dzīvnieku postījumu samazināšanas iespējas" notiks 14. un 15. februārī pulksten 10.00, Smilšu ielā 2, Viesītes kultūras pilī, Viesītē.

Meža konsultāciju pakalpojumu centra Sēlijas nodaļas (MKPC) organizētajās apmācībās paralēli MKPC ekspertiem atsevišķas tēmas mācīs konkrētu jomu speciālisti:

  • 14.februārī - VALTERS LŪSIS - Valsts meža dienesta (VMD) Medību daļas vadītājs
  • 15.februārī - GUNTIS ŠČEPANIKS - AS Latvijas valsts meži (LVM) meža infrastruktūras un medību vadītājs.

Lai veicinātu pareizu izpratni par medībām un sniegtu nepieciešamās praktiskās iemaņas,  kā sadarboties lauksaimniekiem un medniekiem, lai neciestu sējumi, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) uz mācībām īpaši vēlas aicināt lauksaimniekus .

Lai pieteiktos mācībām, lūdzu sazināties ar lauku attīstības konsultanti Ligitu Kadžuli e-pasts  ligita.kadzule@llkc.lv , mob. t. 26526895 vai 25460441. Piesakoties saņemsiet dalībnieka pieteikuma veidlapu.

Mācības dalībniekiem  ir BEZMAKSAS! Tās finansē Lauku atbalsta dienests, tāpēc dalībniekiem obligāti ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa un jāiesniedz Ligitai Kadžulei arī nekustamā īpašuma (NĪ) apliecinošā dokumenta kopija (Zemesgrāmata (ZG) vai izdruka no www.kadastrs.lv), kas apliecina, ka mācību dalībnieks ir meža īpašnieks. Ja mācību dalībniekam nav īpašumā meža, bet viņš piedalās kāda no ģimenes locekļu meža apsaimniekošanā, meža īpašnieks var uzrakstīt apliecinājumu, ka mācību dalībnieks piedalās viņam piederošā meža apsaimniekošanā, to var rakstīt ar roku brīvā formā un nekur nav jāapstiprina.

Ne mācību dalībniekam, ne meža īpašniekam, kura mežu apsaimnieko dalībnieks sakarā ar dalību mācībās nebūs nekādu papildus saistību ar LAD, nebūs jāsniedz nekādas atskaites vai cita veidā informācija pēc mācībām.

Pieteikuma veidlapas aizpildītas līdz 10.februārim sūtīt uz e-pastu ligita.kadzule@llkc.lv , parakstīt varēsiet pirmajā mācību dienā. ZG kopijas vai izdruka no www.kadastrs.lv var arī sūtīt elektroniski, vai paņemt līdzi 14.02.


Informāciju sagatavoja:
Ligita Kadžule
Lauku attīstības konsultante
lel. 26526895, 25460441
ligita.kadzule@llkc.lv
   


 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome