Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Pašvaldības plānošanas dokumenti         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Apmācības projektu izstrādē         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Komercdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas novada jaunieši piedalījās „Ledus Takā” 08.02.2017.
 


Šogad 3.februārī Jelgavā un tās apkaimē norisinājās ziemas orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Ledus Taka 2017”, kas kopā pulcēja aktīvus jauniešus no visas Latvijas. Sacensībās piedalījās arī komanda no Salas novada – „Salas novads – Latvijai 100”, kas piecu jauniešu sastāvā veica 40 km garu ceļu pretī valsts simtgadei.

Savos iespaidos par sacensībām dalās Salas novada jauniešu komandas kapteinis Rūdis Lapiņš: „Bija ļoti interesanti. Iepazinām Jelgavu no cita skatu punkta, guvām jaunu pieredzi un spējām kopā veikt organizatoru sagatavotos pārbaudījumus, tādējādi saliedējoties savā starpā”.

Starp 11 jauniešu komandām Salas novada komanda ierindojās 7. vietā. Kā atzīst paši jaunieši, tad apsver domu piedalīties „Ledus Takā” arī nākamgad. Tāpat jaunieši izsaka pateicību Salas novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu dalībai sacensībās un pasākuma organizatoriem par gūtajām pozitīvajām emocijām.

Salas novada komandā startēja Lauris Gaidelis, Krišjānis Ivbulis, Rūdis Lapiņš, Samanta Martuženoka un Anastasija Muraško.

Foto galeriju no pasākuma var skatīt ŠEIT.


Sacensību mērķis bija popularizēt aktīvu, veselīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, kā arī pilnveidot komandas sadarbības prasmes. Pasākumu organizēja jauniešu biedrība „Post Scriptum”, Jelgavas bērnu un jauniešu centrs „Junda”, kā arī 2016. gada „Vecmuižas Ledus Takas” sacensību uzvarētāju komandas dalībnieki.

 Informāciju sagatavoja:
Vita Tropa
Jaunatnes lietu speciāliste
tel. 28223904
vita.tropa@inbox.lv


   


 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome