Pašvaldības plānošanas dokumenti

Apmācības projektu izstrādē

Informatīvais izdevums "Novada vēstis"

Komercdarbība

Salas novada jaunieši piedalījās „Ledus Takā” 08.02.2017.

Šogad 3.februārī Jelgavā un tās apkaimē norisinājās ziemas orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Ledus Taka 2017”, kas kopā pulcēja aktīvus jauniešus no visas Latvijas. Sacensībās piedalījās arī komanda no Salas novada – „Salas novads – Latvijai 100”, kas piecu jauniešu sastāvā veica 40 km garu ceļu pretī valsts simtgadei.

Savos iespaidos par sacensībām dalās Salas novada jauniešu komandas kapteinis Rūdis Lapiņš: „Bija ļoti interesanti. Iepazinām Jelgavu no cita skatu punkta, guvām jaunu pieredzi un spējām kopā veikt organizatoru sagatavotos pārbaudījumus, tādējādi saliedējoties savā starpā”.

Starp 11 jauniešu komandām Salas novada komanda ierindojās 7. vietā. Kā atzīst paši jaunieši, tad apsver domu piedalīties „Ledus Takā” arī nākamgad. Tāpat jaunieši izsaka pateicību Salas novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu dalībai sacensībās un pasākuma organizatoriem par gūtajām pozitīvajām emocijām.

Salas novada komandā startēja Lauris Gaidelis, Krišjānis Ivbulis, Rūdis Lapiņš, Samanta Martuženoka un Anastasija Muraško.

Foto galeriju no pasākuma var skatīt ŠEIT.

Sacensību mērķis bija popularizēt aktīvu, veselīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, kā arī pilnveidot komandas sadarbības prasmes. Pasākumu organizēja jauniešu biedrība „Post Scriptum”, Jelgavas bērnu un jauniešu centrs „Junda”, kā arī 2016. gada „Vecmuižas Ledus Takas” sacensību uzvarētāju komandas dalībnieki.

Informāciju sagatavoja:
Vita Tropa