Pašvaldības plānošanas dokumenti

Apmācības projektu izstrādē

Informatīvais izdevums "Novada vēstis"

Komercdarbība

“Inteliģentie huligāni” apceļo Latviju 31.01.2017.

Visas biļetes uz Ghetto TV filmu Rīgā tika izpārdotas un nu seansi sākušies visā Latvijā!

Jauniešus ekstrēmajā un ielas sporta kultūrā vairs neuzskata par huligāniem, bet      pilntiesīgiem sportistiem. Nepakļaušanās mehāniskajām sabiedrības normām un     iešana pret spalvu attīsta. Ar patiesu ticību labajam, godīgas uzvaras alkām viņi    pirmām kārtām ir pārveidojuši paši sevi. Tādi cilvēki kā Raimonds Elbakjans, Renārs Zeltiņš, Vladislavs Lakše, Gatis Irbe, Jānis Rozītis, Nils Jansons, Māris Šlēziņš, Aldis Kalniņš un citi tieši ielās piedzīvojuši savas dzīves labo scenāriju.

Filmas režisors Rolands Rekke par filmu: “Pretošanos un cīņu ar sistēmu ir  nomainījusi radīšana. Labi un patiesi nodomi, neatlaidīgs un smags darbs, darot lietas, kas pašiem vislabāk sanāk, un galvenais -  spēja atbalstīt citus, - atšķir inteliģentos huligānus no  pelēkās masas un shēmotājiem.”

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans: “Inteliģentie huligāni ir tie, kas vēlas radīt un dzīvot dzīvi bez tiesnešiem. Ticu, ka tie ir paši labākie cilvēki, un tieši viņi mainīs pasauli!”

Seanss Salas kultūras nama kino zālē notiks  17.martā, plkst.18:00.  Biļetes cena 1 eur.

Vairāk informācijas www.inteligentiehuligani.lv

gg_plakats.jpg

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

Ghetto Games atbalstītāji:
Partneri: Rīgas Dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta, Latvijas universitāte, Ventspils
 Sadarbības partneri:  LiveRīga,  Maxima, Sprite, adidas, LTSA,  Pronets, Mārtiņa Beķereja Atbal-sta:Mangaļi,  ProBasketball, Sporta Punkts, Komanda,Būvniecības ABC, Latvijas Futbola federācija, Latvijas Florbola savienība, Veselības Fabrika, LGK atrakcijas, Skrīveru Saldumi, Armets, Forum Cinemas, Latvijas sporta federāciju padome
Pašvaldību atbalsts: Jūrmala,  Jēkabpils, Ikšķile, Cēsis, Alūksne, Krāslava, Smiltene Informē TV24, JCDecaux, Draugiem.lv TVNET, OK!, Otrkito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze