Pašvaldības plānošanas dokumenti

Apmācības projektu izstrādē

Informatīvais izdevums "Novada vēstis"

Komercdarbība

Pārvēlēts Sēlijas novadu apvienības priekšsēdētājs un viņa vietnieks 27.01.2017.

27.janvārī, Salas novada pašvaldības domē  notika Sēlijas novadu apvienības (SNA) biedru sapulce. Viens no darba kārtības jautājumiem - apvienības priekšsēdētāja un viņa vietnieka pārvēlēšana. Pa diviem gadiem periodiski, kā to paredz SNA nolikums, apvienību ir vadījuši Jaunjelgavas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Guntis Libeks un Viesītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Dimitrijevs.

Kopš 27.01.2017. par apvienības priekšsēdētāju ievēlēta Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe, par vietnieku - Neretas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis.

Sēlijas novadu apvienība ir brīvprātīga pašvaldību apvienība kopīgu mērķu un uzdevumu sasniegšanai.
SNA ir nodibināta 2012.gada 14.decembrī, lai saskaņā ar Latvijas Pašvaldību savienības  statūtu 11.1. un 11.2 punktiem uz brīvprātības principiem apvienotu tās Sēlijas novadu pašvaldības, kuras ir iestājušās LPS. Tā darbojas kā LPS struktūrvienība un apvieno 7 novadus: Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes.

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Grandāne
Salas novada pašvaldības
SA un tūrisma lietu speciāliste
tālr. +371 29156210