Pašvaldības plānošanas dokumenti

Apmācības projektu izstrādē

Informatīvais izdevums "Novada vēstis"

Komercdarbība

Biedrība LP „Sēlija” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu 06.01.2017.

partnerigalogo

Biedrība Lauku partnerība „Sēlija”  izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 2.kārtu  no 01.02.2017. līdz 01.03.2017.

Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam 19.2.pasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai.

Sludinājums

Informācijas avots: www.lad.gov.lv

Lauku partnerība Sēlija semināra LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem „Kā sagatavot projektu pieteikumus  LEADER  programmas  2017.gada projektu konkursam”

PROGRAMMA

Norises laiks: 2017.gada 11. janvāris.

Norises vieta: Viesīte, Viesītes Kultūras pils

Pl. 10 30 – Ierašanās, reģistrācija;

Pl. 11 00 – 11  20 –  Lauku partnerības „Sēlija” attīstības stratēģijas mērķi, 2017. Gada konkursā izsludinātās rīcības un līdzekļu apjoms. Skaidrīte Medvecka, LP Sēlija administratīvā koordinatore.

Pl. 11 20 – 12 20 –  MK noteikumi Nr.590. Projektu pieteikumu veidlapas un to aizpildīšanas nosacījumi. Judīte Podniece, Viduslatvijas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Valsts atbalsta un LEADER pasākumu daļas vadītāja.

Pl. 12 20 – 12 40 – Kafijas pauze

Pl. 12 40 – 13 20 –  Rīcību rezultatīvie rādītāji un vērtēšanas kritēriji. Ieva Jātniece, LP Sēlija izpilddirektore.

Pl. 13 20 – 14 20 – Diskusija – jautājumi un atbildes par LEADER projektu izstrādes un ieviešanas jautājumiem. .

Tos semināra dalībniekus, kuriem ir vieglāk strādāt ar informāciju papīra formātā,  aicinām paņemt līdzi izdrukātus MK noteikumus Nr.590., kā arī sev interesējošo projekta pieteikuma veidlapu. Visi minētie dokumenti atrodami www.partneribaselija.lv sadaļā „LEADER projektu iesniedzējiem”, kā arī www.lad.gov.lv