Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Latvijas valsts simtgades svinību simbolika pieejama bez maksas 06.01.2017.
 
Latvija 100_logo

Latvijas valsts simtgades svinību simbolika – vizuālā piederības zīme un vārdiskais vēstījums „Es esmu Latvija” – plašam lietojumam pieejama bez maksas.

Latvijas valsts simtgades vizuālās piederības zīmi veido grafisks uzraksts “Latvija”, valsts karogs un cipars “100” ar integrētu bezgalības simbolu. Piederības zīme būs Latvijas valsts simtgades svinību atpazīšanas simbols, apliecinās piederību simtgades svinībām. Latvijas valsts simtgades galvenais vārdiskais vēstījums ir teksts „Es esmu Latvija”.

Īpašuma tiesības uz simboliku ir pieteiktas reģistrēšanai preču zīmju reģistrā, lai novērstu iespējamību, ka to izdara kāda ar simtgadi nesaistīta organizācija vai uzņēmums, tādējādi ierobežojot tiesības to lietot ikvienam, kā arī novērstu negodprātīgus simbolikas lietošanas gadījumus.

Latvijas valsts simtgades svinību simbolika pieejama ikvienam, kas īsteno un īstenos Latvijas valsts simtgades svinību mērķim atbilstošu pasākumu, iniciatīvu, akciju un citas norises. Latvijas valsts simtgades galvenā vārdiskā vēstījuma „Es esmu Latvija” lietošanai saskaņojums nav nepieciešams. Vizuālās piederības zīmes saņemšana norišu organizēšanai un komunicēšanai notiek, sazinoties ar Latvijas valsts simtgades biroju (e-pasts lv100@km.gov.lv, tel.nr. 67330328).

Arī komerciāliem mērķiem Latvijas valsts simtgades svinību simbolika pieejama bez maksas. Šobrīd vizuālo piederības zīmes lietošanu var pieteikt, sazinoties ar Latvijas valsts simtgades biroju. Pēc reģistrācijas procesa noslēgšanās vizuālo piederības zīmi varēs lietot saskaņā ar Kultūras ministrijas izstrādātu kārtību bezatlīdzību licences zīmju lietošanai uz komersantu ražotiem produktiem un pakalpojumiem.

Latvijas valsts simtgades svinību simbolika var kļūt par greznu rotu gan Latvijā ražotiem un dizainētiem produktiem un reprezentācijas piederumiem, gan visiem, kas pārstāv Latviju pasaulē – valsts augstākajām amatpersonām, uzņēmējiem, mūziķiem, sportistiem – un ikvienam, kurš godprātīgi īstenos ar Latvijas valsts simtgades svinībām saistītas darbības.

Papildu informācija:
Linda Pastare
Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste
67330339, 29374438
Linda.Pastare@km.gov.lv
www.lv100.lv

   


 

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome