Pašvaldības plānošanas dokumenti

Apmācības projektu izstrādē

Informatīvais izdevums "Novada vēstis"

Komercdarbība

AS “Sadales tīkls” organizēs Juridisko klientu dienu Jēkabpilī 05.12.2016.

Lai uzņēmumiem un organizācijām sniegtu individuālu konsultāciju par sadales sistēmas tarifu struktūras izmaiņām un efektīvu elektrotīkla jaudas izmantošanu, AS “Sadales tīkls” ceturtdien, 8.decembrī, Brīvības ielā 45, Jēkabpilī (sociālā dienesta telpās) organizēs Juridisko klientu dienu.

Klientu dienā AS “Sadales tīkls” speciālisti atbildēs uz klientu interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar sadales sistēmas pakalpojumu tarifiem, sniegs individuālas konsultācijas par efektīvu elektrotīkla jaudas izmantošanu, praktiski demonstrēs klientu portāla www.e-st.lv iespējas, kā arī sniegs informāciju par citiem AS “Sadales tīkls” sniegtajiem pakalpojumiem. Klienti saņems konsultāciju neatkarīgi no sava uzņēmuma vai objekta atrašanās vietas.

Klientu pieņemšanas laiks no plkst.  9.00 līdz 18.00.

Klientu ērtībām AS “Sadales tīkls” nodrošina iespēju rezervēt ērtāko konsultācijas laiku, nosūtot uz e-pastu st@sadalestikls.lv uzņēmuma/organizācijas nosaukumu, objekta adresi, kontaktpersonas vārdu un kontakttālruni, kā arī vēlamo datumu un laiku, vai konsultācijas laiku pieteikt, zvanot uz tālruni 26188657.

Uzņēmuma vai organizācijas pārstāvim jāņem līdzi personas apliecinošs dokuments vai dokuments, kas apliecina tiesības saņemt informāciju.

AS “Sadales tīkls” aicina uzņēmumus un organizācijas būt aktīviem, apmeklēt Juridisko klientu dienu un gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem!

Papildu informācija:
Tatjana Smirnova