Salas novada pārstāvji Latvijas Valsts prezidenta svinīgā pieņemšanā 21.11.2016.

17.novembrī Latvijas Valsts prezidents uz Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai veltītu svētku koncertu un pieņemšanu atjaunotajā Rīgas pilī bija aicinājis uzņēmējus un pašvaldību vadītājus. Salas novadu pārstāvēja domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe un SIA “Sēlijas Mežs” valdes loceklis Ivars Dričs.

20161117_144207.jpg

No kr. 1. SIA "Sēlijas Mežs" valdes loceklis Ivars Dričs; 2. Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe; 3. Aknīstes novada domes priekšsēdētāja Vija Dzene; 4. Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis; 5. SIA "Indāres" valdes loceklis Modris Porietis.

20161117_143928.jpg

No kr.: 1. Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe; 2. SIA "Sēlijas Mežs" valdes loceklis Ivars Dričs

“Mūsu valsts budžetu veido nevis politiķi, bet gan uzņēmēji un nodokļu maksātāji. Tāpēc mums ir jāatrod labākie veidi, lai atbalstītu uzņēmējus,” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis

Valsts prezidents uzsvēra uzņēmēju nozīmīgo ieguldījumu kopējā valsts attīstībā, kā arī pašvaldību lomu uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides veidošanā. Viņš uzsvēra, ka varam būt lepni par savu uzņēmēju sasniegumiem un pašvaldību attīstību, vienlaikus nepieciešams paveikt daudz mājas darbu, lai valsts pārvaldi padarītu efektīvāku.

“Šis gads iezīmējas ar to, ka virkne problēmu ir kļuvušas daudz redzamākas. Ne sabiedrība, ne uzņēmēji nav gatavi gaidīt vēl 25 gadus, lai mēs pieņemtu tos lēmumus, kas ir svarīgi iedzīvotājiem, uzņēmējiem un pašvaldībām,” sacīja Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents norādīja, ka valstij ir jāspēj sekot līdzi laikam un piemēroties dinamiskajām attīstības tendencēm pasaulē, pieņemot valsts attīstībai un konkurētspējai nozīmīgus lēmumus, turklāt lēmumu pieņemšanai ir jābūt straujai. “Valsts un pašvaldību budžetu ir jāprot prasmīgi izmantot, lai uzņēmējiem un nodokļu maksātājiem nebūtu mieles par nelietderīgu līdzekļu izmantošanu,” teica Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents pagājušajā gadā aizsāka tradīciju valsts svētku laikā novembrī rīkot pieņemšanu pašvaldību vadītājiem un lielākajiem nacionālajiem uzņēmējiem, lai pateiktos par nozīmīgo darbu Latvijas labā.

Pēc Latvijas Valsts prezidenta kancelejas materiāliem
informāciju sagatavoja:
Salas novada pašvaldības
SA un tūrisma lietu speciāliste
Jolanta Grandāne
referente@salas.lv