Pašvaldības plānošanas dokumenti

Apmācības projektu izstrādē

Informatīvais izdevums "Novada vēstis"

Komercdarbība

Salas novadā ir pieejams “Tele2” 4G internets 26.10.2016.

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Salas novada Salā, Biržos un Ošānos ir sācis strādāt “Tele2” 4G tīkls, kas nozīmē to, ka iedzīvotājiem ir pieejams zibenīgais “Tele2” 4G mobilais internets telefonā, planšetdatorā un datorā.

“Priecājamies, ka esam paplašinājuši 4G tīklu un Salas novada Salu, Biržu un Ošānu iedzīvotāji var lietot “Tele2” zibenīgo 4G internetu. Tele2” klienti, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, jau vairāk kā divus gadus lieto “Tele2” 4G internetu daudzās Latvijas pilsētās un novados, nemitīgi pieaugot gan klientu skaitam, gan patēriņam,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

“Pērn uzbūvējām 4G tīklu ar Latvijā visplašāko pārklājumu, un šogad kā tehnoloģiju līderis turpinām būtiski investēt – šī gada pirmajā pusgadā tīkla attīstībā un jaunu produktu izstrādē “Tele2” investēja 6 miljonus eiro. Mūsu mērķis ir šogad nodrošināt 4G tīklu pieejamu jau 97% valsts teritorijas, kas nozīmē to, ka Latvijā būs viens no plašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē,” piebilst L.Krūmiņa.

“Tele2” 4G internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, var “Tele2” mājas lapā: www.tele2.lv/4G. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” Centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti.

“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā. “Tele2” ir vienīgais operators, kas piedāvā tarifu plānus, ar kuriem mobilo internetu var lietot visās Baltijas valstīs, vienlaikus parūpējoties par drošu interneta izmaksu kontroli, interneta patēriņa atspoguļojumu reālā laikā (https://dati.tele2.lv) un papildu iegādātā, bet neiztērētā interneta apjoma pārnešanu uz nākamo mēnesi. “Tele2” klienti ir puse Latvijas iedzīvotāju.

Par “Tele2”
“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā ar 45% tirgus daļu. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina augstas kvalitātes balss sakarus 99% iedzīvotāju, ātru 3G internetu 95% iedzīvotāju un zibenīgu 4G internetu 97% valsts iedzīvotāju. Kopš “Tele2” dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un klientu servisā pārsnieguši 260 miljonus eiro.
“Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. “Tele2 AB” grupai ir 14 miljoni klientu deviņās valstīs. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.