Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Salas novads ieguvis savu karogu 29.02.2016.
 
Salas_novada_karogs_apstiprinaatais.jpg


25.februārī Salas novada domes sēdē novada deputāti apstiprināja Salas novada karogu.
Karoga metu ir izstrādājusi māksliniece Jolanta Ābele. Darba procesā vairākkārtīgi notika arī konsultācijas ar Valsts heraldikas komisijas locekli Ramonu Umbliju (Mg.art., mākslas vēsturniece).
Salas novada simboliskais apraksts:
1.    Karogs ir taisnstūra audums ar garuma un platuma attiecību 2:1
2.    Karoga krāsu joslu attiecība (sarkana, balta, zaļa) 2:1:2
3.    Karoga idejas pamatojums – par pamatu ņemtas Sēlijas karoga simboliskās krāsas – purpursarkanā ir asiņu, baltā kultūras un gara vērtību, bet zaļā – zemes un zemniecības, kas ir seno sēļu tautas ētiskais un etniskais pamats.
4.    Karoga lauka centrā izvietots Salas novada pašvaldības ģerbonis. Ģerboņa izmērs plaknē – 1/5 no karoga platuma līdz ģerboņa augšējai malai, 1/5 no karoga platuma līdz ģerboņa apakšējai malai. Ģerboņa augstums – 3/5 no karoga platuma.
5.    Karoga poligrāfiskai attēlošanai izmanto šādus krāsu toņus:
5.1.    Sarkanā krāsa – PANTONE 186C;
5.2.    Zaļā krāsa – PANTONE 341C;
5.3.    Baltā krāsa – PANTONE White;
5.4.    Sudraba krāsa – PANTONE 877C;
5.5.    Melnā krāsa – PANTONE Black;
5.6.    Dzeltenā krāsa – PANTONE 109C.


  

 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome