Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Pašvaldības plānošanas dokumenti         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Apmācības projektu izstrādē         Informatīvais izdevums "Novada vēstis"         Kultūra         Izglītība         Tūrisms         Komercdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Aktualitātes


  Palīdzība, ja radušās komunikācijas vai kredīta maksājuma grūtības bankā 04.12.2015.
 


Konsultāciju un mediācijas centrs (KMC) darbojas nepilnu mēnesi, un tā pakalpojumus izmantojušas jau 20 mājsaimniecības, kam radušās komunikācijas vai kredīta maksājuma grūtības bankā. KMC ir atvērts sarunām arī gadījumos, kad klients nav pārliecināts vai viņa jautājums atbilst KMC darbības sfērai. Kopš decembra interesējošos jautājumus var uzdot arī jaunizveidotajā mājaslapā www.kmc.org.lv.

“Pašreizējā aktivitāte ļauj domāt, ka KMC pakalpojumi būs pieprasīti – pēc palīdzības vērsušies cilvēki no visiem Latvijas reģioniem ar dažādas sarežģītības situācijām. Pozitīvi vērtējams fakts, ka sakārtot savas attiecības ar banku nolēmuši cilvēki ar ieilgušām problēmām, kuru risināšana ir atlikta pat trīs, četrus gadus,” stāsta KMC konsultante Diāna Kvedere.

KMC mērķis ir palīdzēt grūtībās nonākušajiem klientiem atgriezties aktīvajā ekonomikā – saņemt oficiālu algu un maksāt nodokļus. Visi KMC pakalpojumi jebkuras bankas klientam pieejami bez maksas. Vienkāršākos gadījumos konsultants nodrošina neitrālu situācijas novērtējumu, sniedz padomus tās atrisināšanai un palīdz atjaunot komunikāciju ar banku. Savukārt sarežģītākos gadījumos tiek piesaistīts sertificēts mediators jeb sarunu vedējs, lai atrastu gan klientam, gan bankai piemērotu risinājumu.

Vairāk informācija par KMC atrodama mājaslapā www.kmc.org.lv, kur pieejams pakalpojumu apraksts, biežāk uzdotie jautājumi un atbildes, kā arī citas aktualitātes.

KMC kontakti
Adrese: Rīga, Blaumaņa iela 32-1 (3. stāvs)
Tel.: 27335508
E-pasts: info@kmc.org.lv
Mājaslapa: www.kmc.org.lv
Darba laiks: pirmdienās – trešdienās 8.00-16.00, ceturtdienās 10.00-18.00, piektdienās 9.00-17.00Informācijas sagatavotājs:
Baiba Melnace
baiba.melnace@lka.org.lv
29265135

   


 

 

 

 © 2009-2010 Salas novada dome